Tasuta kasiinoboonuseid ei ole olemas!

Tasuta kasiinoboonuseid ei ole olemas!

Veebikasiinod meelitavad inimesi pidevalt mingite ahvatlevate boonustega, mis tunduvad täiesti ebareaalsed pakkumised. Pakutakse lisaks sissemaksudele sadu eurosid „tasuta“ mänguraha ja rohkesti keerutusi. Noored võivad selle õnge küll minna, kuid mitte minusugune, kes on veidi elukogenum. Kui asjasse pisut süvened, saad isegi aru, et tasuta kasiinoboonuseid ei ole olemas! Päriselt! Ma kirjeldan neid boonuseid sulle nüüd pisut lähemalt!

kasiinoboonuseid

Tasuta keerutused – see pole nii lihtne ja kena midagi!

 

Kindlasti oled kuulnud, kuidas kasiinod muudkui jagavad tasuta keerutusi, et sul oleks üha rohkem võimalust raha võita. Kas niisama lihtsalt see käibki? Loomulikult mitte.

Need tasuta spinnid tunduvad pealtnäha hea võimalus ja meelitav boonus, kuid enamasti on neil päris kõvasti piiranguid, millest kogenematu mängija ei teagi.

Näiteks 99% juhtudest saab sissemakseta tasuta keerutusi AINUÜKSI pärast end uue mängijana registreerimist. Niisiis, et kui oled kasiinos juba n-ö kirjas, ei võimaldata sinul seda pakkumist kasutada.

  • Sageli on tasuta spinnid suunatud teatud kindlale mängule. Võid avastada, et sa ei saagi mängida oma lemmikmängu nendega, vaid need lähevad töösse ainult ühel (või mõnel rohkemal) kindlal mängul.
  • Läbimängimiskohustused on suht karmid. Kasiinod põhjendavad, et võiduvõimalused on head, kuid nad ei lase tasuta keerutustega võidetud rahaga sul lihtsalt jalga lasta. Saadud võit tuleb muudkui uuesti läbi mängida, sageli kuskil 30 korda. Tundub küllaltki utoopiline võimalus nõnda midagi päriselt ka endale võita, või mis?
  • Läbimängimiseks on sageli ka ajapiirang. Tavaliselt on see 30 päeva, kuid siiski võib ka see saada takistavaks asjaoluks.

Mõnikord on kehtestatud boonustega võitudele loodud väljamaksepiirang. Näiteks enne sissemakse tegemist ei ole võimalik kasiinost välja kanda mingist summast suuremat summat.

Neid igasuguseid tingimusi tasub hoolega lugeda, pärast on muidu ebameeldivad üllatused.

Veel raha läbimängimiskohustusest – tasuta kasiinoboonuseid ei ole olemas!

 

Kasiinod ise ütlevad, et nad on väga lahked, pakuvad tasuta raha ja puha!

Läbimängimiskohustust põhjendavad nad nõnda, et nad ei taha, et keegi boonuseid pahatahtlikult ära kasutaks – raha sisse kannaks ja siis kohe koos boonusega uuesti välja. Ja seetõttu ei saagi boonusraha enne välja kanda, kui mängija on boonuse summa mitmeid kordi oma panusega ületanud.

Mõnikord on läbimängimise kohustus lausa 50-kordne. Kas see takistab pahatahtlikku kasutamist või hoopis välistab võimaluse, et keegi saaks endale üldse võiduraha kanda? Igatahes keeruline teema tegelikult minu arvates nende boonustega on.

Läbimängimiskohustuse tingimused on üsna karmid ja sarnased, kuid varieeruvad õige pisut erisugustes kasiinodes. Läbimängu kohustust on kahte eri laadi: boonuste läbimängimiskohustus ja raha läbimängimiskohustus.

Minu kogemus läbimängimiskohustuse kohta:

Kui ma sain 100 euro suuruse boonusraha ühes Eesti veebikasiinos ning siis avastasin hiljem, et see tuli lausa 35 korda läbi mängida. Arvutasin, et ma oleks pidanud panustama 3500€ väärtuses kokku enne, kui mul oleks olnud võimalik raha välja maksta igati tingimustele vastavalt.

Tundub nõnda, et boonus on ju täiesti kasutu, või mis? See pole ju mingi reaalne raha!

Kasiinod kehtestavad boonustele erinevaid ja suhteliselt karme tingimusi. Üks boonuste tingimustest on veel sagedasti ka fakt, et enne boonusraha kasutusse võtmist võetakse panustena hoopis sissemakstud raha.

Näiteks kui ma tegin 100-eurose suuruse sissemakse ja sain kaasa ka 100 eurot boonust, pidin kõigepealt mängima omaenda sajasega ning alles siis võis asuda boonusega mängima.

Kõige selle põhjal ütlen mina küll, et tegelikult tasuta kasiinoboonuseid ei ole olemas. Kui tahad neid siiski kasutada, siis süvene ja võrdle enne ikka päris hoolega!