Spordiennustused – kas võimalus teenida?

Need, kes on hasartmängudega pisut lähemalt tuttavad kui vaid slotimängudega, on ilmselt kuulnud, et mõne mänguga saavat teenida endale palka nagu hariliku tööga. See meelitab muidugi paljusid, kuna kes siis ei sooviks oma päeva kontoriruumide asemel kodus või hoopis mõnes teises meeldivas kohas veeta.

Üks sellistest mängudest on blackjack, mille puhul on kasiino eelis mängija ees üks väiksemaid. Ühtlasi on see tõsi spordiennustuste puhul. Põhimõtteliselt polegi spordiennustused kuigivõrd hasartmängudega nende klassikalises mõistes väga seotud. Tulemus sõltub spordiennustuste puhul väga erinevatest asjaoludest, mille ettenägemine on võimalik, ent nõuab suurt tööd. Tulemus ei sõltu üksnes matemaatilisest tõenäosusest või statistiliselt õigete otsuste tegemisest nagu näiteks mõnede kaardimängude puhul.

 

Kihlvedude alal “töötamine” meenutab eelkõige tööd börsil ning viimasel ajal üha enam, kuna kihlveokontorid pakuvad panustamise võimalust mitte üksnes enne mängu, vaid ka selle kestel.

 

Millega arvestada?

 

Kõlab ju kenasti – mina saan palka blackjacki mängimise või spordiennustustel osalemise eest. Esmalt võibki see nii lihtne näida, ent süvenedes saab selgeks, et tegu on ajamahuka ettevõtmisega ning nõuab ka rahaliselt suuri investeeringuid.

 

Selleks, et regulaarselt midagi teenida, peab sul olema üsna suur rahaline tagavara, et õigel hetkel saaks ka piisavalt suure panuse teha. Kui panna mängu 20 eurot ning võita 100, siis tegelikult sellest ei piisa, et pere ülal pidada. Inimesed, kes spordiennustustest ära elavad, ei ole need, kes sõpradega reede õhtul kasiinos ühe-kaks panust teevad.

 

Spordiennustustega raha teenimiseks tuleb endast läbi lasta väga suur hulk informatsiooni, et mõista kellele panustada ning kui palju. Ühtlasi tuleb teha väga palju erinevaid panuseid korraga. Mängueelarve ei saa olla väiksem kui mitu tuhat eurot. Ent samas on algkapital vajalik ka kõiksuguste teiste ettevõtmistega alustamise puhul.

 

Infoanalüüs

 

Mängu tulemust mõjutab tohutult palju asjaolusid, mis ei pruugigi omavahel esmapilgul seotud olla. Viimaste kuude mängustatistika uurimine ning uudiste kogumine on aeganõudev töö ning nõuab head analüüsivõimet, et pikas perspektiivis omadega plussi jääda.