Renegades mänguautomaat

Mängudetootja NextGen poolt välja lastud video slot Renegades on 5 rullikuga slotimäng, millel on kokku 243 erinevat võiduvarianti! Seda on võrreldes keskmise slotimänguga väga palju. Selle RTP (ehk mängijale tagastatav keskmine protsent) on 97.37%. Maksimum võidusumma, mis on võimalik 1 keerutuse jooksul saavutada, on 60,750 münti.

Mäng kubiseb boonustest

Mängus on kasutusel terve rida muutuvaid kaarte (wilds), mega sümboleid ja tasuta keerutusi, mille võitmise puhul on võimalik saada kuni 16 tasuta keerutust. Mängu põhitegelasteks on 5 “Renegades’i” ehk 5 naiskangelannat erinevatest ajastutest. Need on Freya (Valhalla Valküür), Harriet (Põrgutorm), Ivy (Volveriin), Valda (Lohetapja) ja Raffaela (Tulesäde).

Scatter sümbolid

Rullikutel asuvad sümbolid on muutuv kaart ehk wild (tuli), jää scatterid, erinevad Renegades karakterid ja värvilised juveelid. Tule wild sümbol pakub suurimat väljamakset, milleks on 5 wildi ja maksimumpanuse puhul 250 münti. Wild sümbol on võimeline asendama vajadusel ükskõik, millist teist sümbolit, et moodustada võitev kombinatsioon – ainus sümbol, mida tuli ei asenda, on jää ehk scatter sümbol.

Peategelased

Sellised mängud, nagu Renegades, püüavad alati luua müstilise ja uudse maailma, et mängija tavareaalsusest välja tõmmata. Seni on saanud mäng oma kvaliteetse graafika eest ohtralt tunnustust. Kes on aga need 5 Renegades naist, kellega me sellele rännakule läheme?

Freya – Valhalla Valküür: Kas ta on Odini järeltulija? Keegi seda täpselt ei tea, kuid teada on, et ta on kuninganna, kelle soontes on jää ning kes on vallutanud palju maid. Samuti on ta tuntud kui mõõgaga valitseja – ei tahaks olla tema alam, kes on kuningannat pahandanud.

Harriet Põrgutorm: Sõdalane, kes valitseb taevast. Samuti kõrgete aumärkidega Lennuväe major. Ta on tuntud oma arvukate vaenlaste ja toetajate poolest, hüüdnimega “surmaingel”.

Lohetapja Valda: Õigluse tšempion ja üllas rüütel. Tema graatsia ja ilu on sama võimsad, kui tema metsikkus võitluses.

Tulesäde Raffaella: Mässaja ja tõline revolutsionäär. Ainus, mis suudab olla võrdväärne tema iluga, on tema gunslingeri laskeosavus.

Volveriin Ivy: Et kaitsta metsi ja oma rahvast, kutsub ta võitlusesse appi metsade kõige õudustäratavamaid olevusi. Maa printsess on kõike muud, kui õrn neiuke, kellest üle jalutada saaks.

Lõppsõna

Kuigi esmapilgul ei suutnud ma otsustada, kas need tegelased on suunatud pigem meestele või naistele, võib see vastus olla kusagil vahepeal. Igatahes on lahe, et mänge tehakse ka tugevatest ja väekatest naistegelastest, kes on seejuures ka samavõrd kaunid ja naiselikud. Ja kuigi need tegelased on välja astunud otsekui muinasjutust, siis mingis mõttes kujutavad nad tegelikult meie kaasaja naisideaale. Juba vahelduse mõttes on see hea leid. Ning lisaks heale graafikale ja paeluvatele peategelastele, on siin mängus ka rohkelt võidukombinatsioone. Mega sümbolite funktsioon ja põhimäng ainuüksi on juba piisavaks põhjuseks, et sellele mängule võimalus anda: mega sümbolid võivad tänu rullikute lukustussüsteemile katta mängulaua kuni 3 sümboli kõrguselt ja 3 rea laiuselt ära – see tähendab aga suurema panuse korral ülisuuri võite! Nii et tasub täiesti järele proovida.

Head mänguõnne soovides ja uute postitusteni!