Online mäng Book of Ra – lugu õnnest!

Online mäng Book of Ra ning selle mängu versioonid kasiinode mänguautomaatides on mängude autori Novomaticu ilmselt üks tulusamaid projekte. Novomatic on mängugigant, kelle käibe ulatus 2016. aastal 2 miljardi euroni.

Book of Ra mängul on viis rullikut ning sõltuvalt versioonist üheksa või kümme panuseliini. Enne mängu alustamist soovitame hoolikalt paika panna summa, mida olete nõus seda sorti meelelahutusele panustama, et hiljem ebameeldivaid üllatusi ei tuleks.

 

Paljude arvates toimivad mänguautomaadid kindla algorütmi järgi, mida kirglikumad mängurid püüavad ära taibata, et suur võit koju tuua, kuid tegelikult on see vaid puhtalt õnne küsimus, millal jackpotend teile ilmutab.

 

Online mäng Book of Ra Deluxe on populaarne ka sel põhjusel, et mängu väljamaksete tihedus on väga kõrge, mis tähenab, et mäng on mängijate suhtes väga helde.

Reeglid ja soovitused

Sarnaselt teistele mängudele, võidab ka siin siis, kui ühele panuseliinile langeb vähemalt kolm samasugust sümbolit. Mõnedele sümbolitele tuleb erilist tähelepanu pöörata, kuna need võivad mängu kulgu korralikult muuta. Need on:

  • Book of Ra raamatu sümbol;
  • Vaarao sümbol;
  • Skarabeusi sümbol;
  • Arheoloogi sümbol,
  • Skulptuuri sümbol.

 

Kulutage oma eelarvet mõistlikult. Võib olla nii, et võidukombinatsiooni saamiseks tuleb kangi tõmmata kümme korda, võib olla, et üks kord. Kui soovite võiduvõimalusi suurendada, mängige Deluxe-versiooni, sest sel on üks panuseliin rohkem. Auto-play režiim vali ainult siis, kui oled oma võimetes kindel ning eelarve on piisavalt suur, et kahe korraga kogu raha maha ei mängi. Kui mängite esimest korda, siis tasub alustada väikestest panustest, et mängust paremini aru saada.

 

Mänguautomaadid on populaarsed seetõttu, et lisaks puhkusele ja meelelahutusele saab proovile panna ka oma õnne. Novomatic mängud paistavad silma selle poolest, et nende väljamaksete tihedus on küllaltki suur. Mängus on erinevaid võimalusi jackpot’ivõitmiseks, seega kui näiteks vaarao sümboleid ei õnnestu saada, võib võit koju tulla mõne teise kombinatsiooniga.

 

https://kasiino.com/online-kasiinod-internetikasiinod/