Novomaticu hitt – mäng Book of Ra Deluxe.

Kui Novomatic tuli välja mänguga Book of Ra, ei osanud vast keegi arvata, et sellest saab üks populaarsemaid slotimänge kasiinode ajaloos. Mängijaid püüab see nii oma kujunduse ja heliefektidega kui ka suhteliselt kõrge väljamaksete sagedusega võrreldes teiste sarnaste mängudega.

Arusaadavalt jätkab seda võidukäiku ka mängu teine ehk Deluxe-versioon. Sellele on lisatud üks panuseliin, mis suurendab võiduvõimalusi veelgi. Mõlemas mängus algab maagia alles siis, kui saadakse panuseliinile kolm ühesugust sümbolit.

Mängust

Book of Ra Deluxe’i saab mängida mitmes erinevas versioonis:

 

  • Mängusaalides või kasiino olevates automaatides on enamasti üks mänge ikka Book of Ra Deluxe
  • Internetis polegi tarvis erilisi programme alla laadida. Avage mäng oma brauseris (kõige paremad Chrome ja Firefox) ning mängige! Internetis saab mängida nii esimest versiooni kui ka Deluxe’i.
  • Nutitelefonides saab mängida nii veebibrauseris kui ka vastava äpiga.

 

Mängu loojad on mõelnud sellelegi, et alustajatel oleks võimalik mängimisega kohe ilma eelteadmisteta alustada. Kui rullikud pöörlevad, pole mängijal tulemuse üle suurt võimu ning kõik sõltub õnnest. Paljud arvavad, et jackpot’i on võimalik võita vaid siis, kui teed suuri panuseid, kuid see ei vasta tõele. Vale on arvata sedagi, et jackpot’i võidab vaid siis, kui mängid kaua. Tegelikult pole tulemust võimalik prognoosida või mõnd strateegiat välja töötada. Võit sõltub õnnest – ka üks mängukord võib üllatada suure võidusummaga.

Mängu loojatest

Novomatic on Austria ettevõte, kes on turuliider mängude tootmises ning digitaalses innovatsioonis. Ettevõte loodi 1980. aastal ning nüüd võib see rõõmu tunda suure käibe ning esindustega 43 riigis. Oma mängutehnikat ekspordib ettevõte 70 riiki. Novomaticut võib lugeda perefirmaks, kuna selle asutaja Johann Grafi lapsed töötavad samuti juhtivatel ametikohtadel.