Netipokker või mäng kaardilaua taga?

Teatavasti on enamik hasartmänge leidnud omale koha ka virtuaalses maailmas ning ega pokkergi siin erand pole. Statistikast näeb lausa seda, et netipokkeri tulekuga on mängu aastakäive kasvanud sajakordseks.

Selles kirjutises heidame pilgu mõningatele plussidele ning miinustele netipokkeri kohta, et võiksid kergemini otsustada, kumb variant on sinule sobivam.

Netipokkeri eelised

Küllap võite isegi aimata, et ühistranspordis. Kõik, mis tuleb teha, on leida usaldusväärne kasiinoportaal, teha esimene sissemakse ning võibki alata.

Netis võite ühtemoodi mängida nii sentide kui ka suure raha peale. On hulk inimesi, kes teenivad üheaegselt mitmeid pokkerimänge (tasuta pokker) mängides endale elatist. Samas tuleb hoiatada, et see pole just kõige kindlam sissetulekuallikas ning võib teatud inimestele lihtsasti sõltuvust tekitada.

Netipokkeri puudused

Kuigi kahtlemata on netis pokkerimängu mugavam ette võtta, võib mõnele näida, et midagi jääb sellise mängu puhul puudu. Enamasti mõtlevad nad sellega sotsiaalset aspekti ehk teisi inimesi. Netis käib ainus suhtlus läbi arvuti ning teed oma otsused vastavalt enda kaartidele ja vastaste käitumisele, ent traditsioonilise pokkeri puhul on tähtis ka teiste mängijate jälgimine, kes koos sinuga ümber kaardilaua istuvad.

Need, kes on pokkerit rohkem mänginud, teavad, et edu sõltub paljuski sellest, kui hästi oskad sa enda emotsioone varjata ning samas leida teiste mängijate käitumisest kõige väiksemaidki vihjeid selle kohta, milline kaart neil olla võiks. Seega silm silma vastu mängides lisandub psühholoogiline faktor, mis teeb mängu palju erilisemaks.

Järeldused

Olgu siis käegakatsutavad žetoonid ning kaardid või mugav mäng diivanil lesides, igaüks peab leidma selle, mis talle paremini sobib. Kui soovid lihtsalt mõistuse välja lülitada ning rahulikus meeleolus vast ka pisut raha võita, on pärast tööd veebipokker just see, mis vaja. Samas kui soovid, et pokkerimäng oleks vaid üks osa õhtust, kus palju muudki toimub ning vahest ka rohkem adrenaliini liigub, tuleb jääda traditsioonilise mängu juurde.