Kasiinomängud pakuvad põnevust ja hasarti!

Teadagi pakuvad kasiino mängud rohkesti põnevat ajaviidet, sest sisaldavad endas võimalust võita endale arvestatav hulk raha. Panuste asetamine on lõbus ja samas pisut ärevust tekitav, sest lootus võidule pakub mõnusat närvikõdi.

Millised kasiinomängud on olemas?

Kasiinomänge pakub nii tavaline kui ka internetikasiino. Mängud saab jagada kolme olulisse kategooriasse: mänguautomaadid (neid nimetatakse ka slottideks), lauamängud ja piletitega mängud.

Mänguautomaadid on internetikasiinos vägagi populaarsed, ilmselt isegi kõige tuntumad, seega räägime nendest pisut lähemalt.

Automaadid ehk slotid on klassikalised kasiinodes kasutatavad mängud, mida on tõenäoliselt kõige rohkem nii reaalsetes kui ka internetikasiinodes. Minevikus nimetati slotte ka „ühe käega bandiitideks“. Arvatavasti aimad isegi, miks. Nimelt asus vanadel automaatidel paremal küljel üksainus kang, mida tuli mängu käivitamiseks tugevalt tõmmata.

Kaasaegsed mänguautomaadid on mugavad ja visuaalselt ilusad

Praegu on mõistagi mängulõbu muutunud tunduvalt mugavamaks ja enam ei ole tarvis keerutada reaalseid rullikuid. Piisab vaid sellest, et vajutad korraks nuppu ja saadki nautida nii põnevust kui ka visuaalselt kaunist vaatepilti. Lisaks võid valida ka automaatse keerutuse, kuna nõnda ei ole tarvis vajutada isegi mitte nuppu, vaid saad nautida ainult puhast põnevust!

Online-slotid on mitmesuguse erineva temaatikaga, mis tähendab, et ainest on saadud näiteks filmidest, koomiksitest või isegi videomängudest. Mängugraafika on väga kõrgel tasemel, mängud pakuvad toredaid üllatusi, põnevust ja kõik töötab sujuvalt. Sobiva ja paeluva mänguteema leiab endale igaüks.

Kuidas need mängud töötavad?

Automaadil pakutavad kasiino mängud võivad alustajale tunduda keerukad, kuid tegelikult on nende põhieesmärk üsna lihtne. Ühele joonele tuleb saada palju sarnaseid märke või nende kombinatsioone. Sageli on mängudes ka sümbolid, mis on justkui jokkerid. See tähendab, et nad saavad asendada teisi sümboleid. Tihti on mängus ka „skrätterid“, mis tähendab võiduvõimaluste suurendamist, näiteks võidusumma kasvatamist või tasuta keerutusmänge.
Mänguautomaadiga mängides saad valida enda jaoks sobivaima panuse, liinide arvu ja žetooni summa. Mida enam liine sa valid, seda kõrgemaks tõuseb ka panuse summa, kuid pane tähele – seda suuremad on ka võiduvõimalused!

Mänguautomaadid on paeluvad ka seepärast, et jackpot’i võit on enamasti täielik juhus. Võib juhtuda, et saad selle kõigest kümnesendise panusega. Alustada tasub kindlasti tasa ja targu, alati ei ole tarvis suuri panuseid, et saada suurt võitu. See põhimõte kehtib nii online- kui ka reaalsetes kasiinodes.

Mitmekordista oma võitu

Sageli on võimalik oma võidusummat ka duubeldada või lausa mitmekordistada. See on aga alati seotud ka riskiga. Näiteks pakutakse sulle valida, milline mängukaart pakist järgmisena tuleb, kas punane või must. Kui pakud õige värvi, siis sinu võidusumma kerkib kahekordseks, kui aga valik ebaõnnestub, siis kaotad paraku oma eelmise keerutusega saadud rahasumma. Duubeldamist on võimalik teha mitu korda, seega on võimalik vedamise korral summat üha enam suurendada.

Aja juttu ja veeda hästi aega – mänguautomaadid pakuvad vaheldust

Mänguautomaadid on hea võimalus mängida ka lihtsalt lusti või vahelduse tõttu. Need on loodud meeldiva ajaveetmise tarbeks, mitte üksnes raha võitmiseks – sageli saad internetikasiinos mängida ka ilma reaalse rahata ja lihtsalt proovida, kuidas mäng käib ja kas jõuab sinuni ka võit. Nõnda ei pane tähelegi, kuidas aeg lendab ja põnevust jagub! Muidugi on slottide mängimine vägagi lihtne ja ei ole tarvis suuremat pingutada, et õppida selgeks mingeid keerulisi reegleid.

Online kasiino pakub ka sotsiaalset suhtlust, mis tähendab, et saab teiste mängijatega vahepeal ka rahulikult juttu ajada.

Populaarseimad kaardimängud – pokker ja Blackjack

Mõistagi leiad parimate kasiinomängude seast ka aegumatud kaardimängud, mil nimeks pokker ja Blackjack. Kaardimängude puhul tuleb teha rohkesti otsuseid ja olla hästi kursis ka mängureeglitega. Kõige populaarsem mäng on mõistagi Texas Holdem. Võimalik on osaleda ka turniiridel, kuid need on muidugi tasulised, sest makstud summa läheb auhinnafondi, mis pärast lõppu jagatakse võitjatele. Sageli on turniiride auhinnarahad tõeliselt muljetavaldavad!

Kuidas pokkerimäng käib? Selle mängu eesmärk on koguda omale tugevamad kaardid kui sinu vastasmängijatel. Tegemist on küll õnnemänguga, kuid peale selle on tähtis osata ka teha „pokkerinägu“ ehk siis anda oma olekuga mõista, et parasjagu on sinu käes kõige kõvemad kaardid. Muidugi on oluline tunda reegleid ja teada, missugused on kõik „pokkerikäed“.

Blackjack’i puhul on sul aga tarvis saada diilerist rohkem punkte, aga mitte rohkem kui 21. Kui saad suurema summa, oled paraku kohe kaotanud. Online kasiino annab sulle võimaluse mängida ka LIVE Blackjack’i, mis tähendab, et mängid päris ehtsate mängijatega ehtsa kasiinolaua taga, osaleda saad nt veebikaamerea kaudu. Kõige tuntum mäng on aga online Blackjack, kus mängija vastaseks on virtuaalne diiler.

Selleski kaardimängus on tähtis faktor õnnelik juhus, kuid kindlasti ei puudu ka strateegiad: kogu aeg on tarvis mõelda, millal on sobiv moment kaartide juurdevõtuks ja millal tasuks pigem see vahele jätta ja kõik välja laduda. Adrenaliini ja põnevust jagub!

Rulett – haarav ja strateegiline

Rulett on kasiinomäng, mida teavad ilmselt kõik – see on ju mäng, mis on saanud lausa legendaarseks. Teab igaüks meist stseene mängufilmidest, kus inimesed veedavad põnevalt ja lõbusalt aega ruletilaua juures panuseid asetades.

Selle mängu puhul on tähelepanu keskmes keerlev alus koos pallikesega ja ruletilaual paiknevad numbrid ning muidugi ka värvid, millele mängijad asetavad oma panuseid. Kui alus pannakse keerlema, siis hakkab ka pall liikuma ja laskub lõpuks ühele ruudukestest – mängija kõige tähtsam ülesanne on ennustada, millisel nimelt.

Interneti abil on tänapäeval võimalik ruletist osa saada igaühel ja ei ole isegi tarvis enam kodust kuhugi minna. Kuigi slotimasinad on üsna populaarsed ja meelitavad, siis ei ole ka rulett kuskile kadunud, see on osa ajaloost ja klassika, mis pakub närvikõdi paljudele.

Ruletimängus ei ole midagi keerukat, kuigi selles mängus on koostatud mitmesuguseid strateegiaid ja isegi matemaatilisi valemeid võiduvõimaluste suurendamiseks, siis on see ikkagi peamiselt lihtne õnnemäng, mille tulemust iial ette ei tea ja mistõttu on see eriliselt põnev!

Internetikasiino võimaldab sul ruletist osa saada otse oma kodudiivanil – saad olla rahulikult üksinda, samas aga võid mänguga teenida päris reaalset raha. Vajad vaid internetiühendust, põnevusjanu ja loomulikult ka õnne! Saad ruletti mängida täpselt siis ja täpselt seal, kui ise soovid. Kui soovid kodust lahkumata saada veelgi ehedamat mängukogemust, siis tasub kindlasti proovida LIVE ruletti, mis tähendab, et sa mängid päris diileri vastu ja teed seda reaalse ruletilaua abil. See kogemus on pea sama, mis ise kasiinos kohapeal olles, kuid veelgi mugavam ja mõnusam.

Optibet kasiino pakub sulle rohkesti kasiinomänge, nii spordiennustusi kui internetikasiinot. Tunne põnevust, mängides oma lemmik-slotte, kaardimänge või ägedaid lauamänge. Sinu asukohal ei ole tähtsust, mängi seal, kus sulle sobib!