Kasiinomäng Book of Ra

Kui see on sinu esimene kord mängida slotimängu “Book of Ra”, tasub meeles pidada olulisi põhitõdesid, et sa ei peaks mängides pettuma (nt arvad et oled võitnud suurelt, aga tegelikult see nii ei ole). Sageli mängitakse slotikaid ka reeglitesse süvenemata ja arvatakse, et seda tüüpi mängud on nii lihtsad, et reeglite tundmaõppimisele pole mõtet aega raista. See on aga ekslik arusaam.

Olulised punktid, mida meeles pidada

Kui mängid “autoplay-ga”, siis käi üle kõik sümbolid, mis suuremaid võite toovad. Tasub ka kontrollida üle oma panuste lahtrid. Explorer’i ehk maadeavastaja sümbol on selles mängus kõige tulutoovam. Teisel kohal on vaarao sümbol. Kui mängides neist kumbki sinu panustatud ridadele satub, hakkab sinu algkrediidile suuri summasid lisanduma.

Pea meeles, et hieroglüüfe saab mängus asendada teiste sümbolitega laual! Seda on oluline teada, kui sul on võimalus saada kokku jackpoti – vääriline võidurida.

Kui esimest korda mängid, tee väikeseid panuseid. Võid isegi alustada miinimuniga panustamisest 1-le reale ja sealt edasi liikuda. Hea on mängu variatsioonidest ise enne aru saada ja mängule omapoolne hinnang kujundada.

Kui panustad maksimum ridadele ja teed maksimum panuse, on risk kaotada suur, kuid samas on ka riskides võimalus võita suur jackpot – seda siis muidugi juhul kui kõige tulutoovam kombinatsioon langeb sinu mängulauale (selleks on 5 maadeavastajat).

Erinevad nipid, kuidas võiduvõimalusi suurendada

Kes ikka muidu mängiks, ilma et võita ei tahaks? Siin on mõned strateegiad, mis aitvad sind kasiinomäng Book of Ra aaretejahil kasumi teenimisega kaugemale ja peaks töötama palju paremini kui pimesi mängides:

Kuluta oma algkrediiti targalt. Võid küll arvata, et õnn on sinu poolel, aga tegelikult võib võtta sadu individuaalseid spinne, enne kui kõige tulutoovama kombinatsiooni lauale saad.

Haara mitmekordistamise võimalusest – neid ei tule selles mängus palju ette. “Gamble” variandi kasutamine loob suuremad võimalused oma võidusummat veelgi suurendada. (Kuigi alati on loomulikult ka risk olemas – tegu on siiski õnnemänguga).

Mängi mängu Deluxe versiooni. Kogenenumad mängijad räägivad, et seal on rohkem võimalusi võita, sest sellel originaali kaasajastatud versioonil on juures veel üks võidurida!

Kui end juba mängus enesekindlamalt tunned, vali “autoplay”. Kokkuvõttes mängid sa mängu, mis baseerub puhtalt juhusele. Seega kui su eelarve on parajalt kopsakaks kasvanud ja tunned, et sellega võib vabamalt ümber käia, siis pole mõtet käsitsi panuste sisestamisele aega kulutada.

Mängu juhuslikkusest

Kuna kombinatsioonid, mis iga spinni puhul formuleeruvad, on täiesti juhuslikult genereeritud, ei ole ühest võiduvalemit leiutatud, et kuidas slotimängu alati võita saaks.

Seega soovin lisaks sümbolite selgeksõppimisele, et ka fortuuna teile naerataks!